Dzisiaj jest r.

Wakacjowo…

        Podczas wakacji, w dniach od 17 do 21 sierpnia 2015 roku, w naszej szkole odbyły się zajęcia letnie, w których wzięło udział 53 dzieci rolników z terenu Gmin Dalików oraz Wartkowice w wieku od 6 do 15 lat. Zajęcia prowadzone były w 4 grupach.
Organizatorzy zapewniali uczestnikom opiekę medyczną, ubezpieczenie, atrakcyjny program zajęć oraz organizację wycieczek. Z uwagi na fakt, iż uczestnikami byli uczniowie z terenu dwóch gminy organizatorzy zapewnili również dowóz i odwóz uczestników.
Uczniowie mieli okazje skorzystać z wielu atrakcji o charakterze rekreacyjno – poznawczym, jakie zapewniał program wycieczek.
Dzieci uczestniczyły w wyjazdach na basen do Ozorkowa. Pobyty na basenach uczyły dzieci bezpiecznego korzystania z kąpieli i poprawiły ich umiejętności pływackie. Uczestnicy wzięli także udział w projekcji kinowej filmu 3D: młodsze grupy - „Mały Książę”, starsze – „Imperium Robotów” w kinie Cinema City w Łodzi.
Opiekunowie zorganizowali również wycieczkę do ZOO w Łodzi, gdzie wyjątkowa aranżacja przestrzeni i niezapomniane atrakcje dostarczyły dzieciom adrenaliny, a jednocześnie wyzwoliły ciekawość poznawczą związaną z bliskością dzikiej zwierzyny.
Półkolonie umożliwiły dzieciom zabawę i integrację w grupie, pod opieką nauczycieli naszej szkoły, pozwalały zdobyć nowe umiejętności i doświadczenia, dostarczyły wiele pozytywnych wrażeń. Dzieci i ich rodzice wyrażali swoje zadowolenie z takiej formy wypoczynku. Opiekę na półkoloniach zapewniły dzieciom panie: Marlena Gortat, Monika Mikołajczyk, Marzena Olczyk i Sylwia Nowicka.


Copyright © 2018 SP w Domaniewie